Nasz zespół

Paweł Bochniarz

Prezes

Doświadczony przedsiębiorca, doradca, mentor i ekspert w zakresie komercjalizacji nowych technologii. Absolwent studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych – Advanced Management Programme w IESE Business School. Doradca w zakresie tworzenia i rozwijania startupów. Przewodniczący MIT Enterprise Forum Poland i koordynator programu akceleracyjnego dla projektów technologicznych realizowanych przez tę organizację. Współzałożyciel Koalicji na rzecz Polskich Innowacji, a w przeszłości Dyrektor Doradztwa Innowacji w PwC.

Wojciech Ratymirski

Członek Zarządu

Od 2001 roku związany zawodowo z rachunkowością, kontrolingiem i finansami korporacyjnymi. Wieloletnie w doświadczenie w obszarach zarządzania finansami przedsiębiorstw, rozliczeniach inwestycji i kontrolingu zdobył m.in. jako dyrektor finansowy w tym w spółkach notowanych na GPW oraz prowadząc działalności consultingową i doradczą.
W toku kariery zawodowej wielokrotnie brał udział w transakcjach kapitałowych, zarówno po stronie sprzedającej jak i kupującej. Doradzał w transakcjach M&A, restrukturyzacjach i przeprowadzał badania due diligence na potrzeby przejęć i fuzji. Na zlecenie inwestorów prywatnych odpowiedzialny przeprowadził z sukcesem kilka procesów wejść i wyjść z inwestycji, osiągając wysokie stopy zwrotu dla inwestorów. Z wykształcenia prawnik i politolog (Uniwersytet Wrocławski), absolwent studiów podyplomowych „Rachunkowość i kontrola finansowa” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów.

Michał Urbanowski

Dyrektor Finansowy

Dyrektor finansowy, doradca i przedsiębiorca. Specjalista ds. finansów korporacyjnych z wieloletnim doświadczeniem w firmach konsultingowych (EY, Arthur Andersen). W latach 2011-2017 dyrektor inwestycyjny i finansowy w funduszu venture capital. Absolwent studiów inżynierskich na Politechnice Warszawskiej oraz studiów MBA na tej samej uczelni. Pasjonuje się pomaganiem startupom technologicznym w aspektach finansowych, technologicznych i biznesowych.

Paweł Grzegorczyk

Analityk Inwestycyjny

Z wykształcenia – politolog i ekonomista, zawodowo – analityk inwestycyjny. W przeszłości założyciel i redaktor naczelny serwisu Jagielloński24 (portalu publicystycznego Klubu Jagiellońskiego finansowanego przez czytelników) oraz współtwórca DGS Parking Systems, spółki technologicznej produkującej rozwiązania z zakresu inteligentnych parkingów (zwłaszcza systemu detekcji zajętości miejsc parkingowych). Autor kilkunastu raportów i analiz ekonomicznych dotyczących ekonomiki mediów i sektora TMT na zlecenie think-tanków eksperckich i instytucji publicznych. Twórca kilku kampanii crowdfundingowych.

Karolina Wojtas

Analityk Inwestycyjny

Posiada wykształcenie techniczno-biznesowe (inż. produkcji, ekonomia). Od kilku lat pracuje ze startupami. Obecnie zaangażowana również w działalność MIT Enterprise Forum Poland, gdzie pełni rolę opiekuna startupów w ścieżce FinTech&InsurTech. W przeszłości współpracowała zarówno z korporacjami (ABB, Comarch) jak i startupami technologicznymi.  Działała w organizacji wspierającej krakowskie środowisko startupowe, gdzie na swojej ostatniej pozycji (Chief Strategy Officer) odpowiadała za działania strategiczne. Doświadczenie zdobywała również m. in. w startupie z obszaru sztucznej inteligencji oraz pracując w Pradze dla Czeskiej firmy nad strategią jej wprowadzenia na rynek Polski. Współzałożyła preakcelerator dla startupów opartych na transferze technologii z uczelni. w ramach którego prowadziła szkolenia i pracowała z zespołami tworzącymi własne projekty startupowe.

Napisz nam więcej o swoim pomyśle. Pobierz szablon prezentacji, wypełnij formularz i prześlij go nam.