VC Polska - nasz team

Paweł Bochniarz

Partner

Doświadczony przedsiębiorca, doradca, mentor i ekspert w zakresie komercjalizacji nowych technologii. Absolwent studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych – Advanced Management Programme w IESE Business School. Doradca w zakresie tworzenia i rozwijania startupów. Przewodniczący MIT Enterprise Forum Poland i koordynator programu akceleracyjnego dla projektów technologicznych realizowanych przez tę organizację. Współzałożyciel Koalicji na rzecz Polskich Innowacji, a w przeszłości Dyrektor Doradztwa Innowacji w PwC.

Krzysztof Gawrysiak

Partner

Aktywny inwestor i członek sieci Aniołów Biznesu w Polsce i USA. W swoim portfolio posiada firmy z sektora ICT, biochemii, przetwarzania chemicznego czy fotoniki. Wielokrotnie w swojej karierze zapewniał znaczne zwroty na wyjściach ze swoich inwestycji. Prawnik z wykształcenia. Mentor i trener start-upów.

Bogy Skowronski

Partner

Bankowiec inwestycyjny, specjalista ds. finansów korporacyjnych, zarządzający funduszami VC, inwestor. Z pasji wspiera rozwój startupów technologicznych. Posiada głębokie relacje w społecznościach technologicznych w USA, Szwajcarii i Polsce. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w międzynarodowych korporacjach jak: Exxon Research & Engineering, Exxon Chemical, Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju – Londyn, UBS AG – Zurich, Fincoord – Zurych. Absolwent studiów magisterskich na MIT i studiów MBA na Harvard Business School. Członek klubu MIT w Polsce i Szwajcarii oraz Harvard Club of Poland.

Michał Urbanowski

Partner

Dyrektor finansowy, doradca i przedsiębiorca. Specjalista ds. finansów korporacyjnych z wieloletnim doświadczeniem w firmach konsultingowych (EY, Arthur Andersen). W latach 2011-2017 dyrektor inwestycyjny i finansowy w funduszu venture capital. Absolwent studiów inżynierskich na Politechnice Warszawskiej oraz studiów MBA na tej samej uczelni. Pasjonuje się pomaganiem startupom technologicznym w aspektach finansowych, technologicznych i biznesowych.

Napisz nam więcej o swoim pomyśle. Pobierz szablon prezentacji, wypełnij formularz i prześlij go nam.