Naszą misją jest identyfikacja i wspieranie rozwoju najbardziej unikalnych technologii, które przyczynią się w wymierny sposób do rozwiązania istotnych, globalnych problemów w sektorze energetycznym i poza nim, pomagając w kształtowaniu bezpiecznej i zdrowej przyszłości dla przyszłych pokoleń innowatorów.

W ValueTech Seed szczerze wierzymy, że nasz fundusz może mieć trwały wpływ na polski ekosystem innowacji. Kompleksowe wsparcie, które zapewniamy projektom na bardzo wczesnym etapie, wykracza daleko poza inwestycje finansowe i jest dostarczane z zamiarem przekształcenia tych firm w liderów rynku.

Firmy na bardzo wczesnym etapie rozwoju wspieramy kapitałowo do 3 mln PLN. Dodatkowo dostarczamy dogłębną pomoc doradczą. W naszym zespole łączymy wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów korporacyjnych, rozwoju biznesu i strategii rynkowych. Jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą z firmami portfelowymi, aby zapewnić szybkie zwiększenie skali i internacjonalizację ich działalności.

Poprzez partnerstwo z MIT Enterprise Forum i MassChallenge - dwiema wiodącymi organizacjami wspierającymi początkujących przedsiębiorców - mamy możliwość połączenia naszych spółek portfelowych z globalnymi centrami innowacji od Izraela po Londyn i Boston.

Napisz nam więcej o swoim pomyśle. Pobierz szablon prezentacji, wypełnij formularz i prześlij go nam.